محل تبلیغات شما
دیشب حالم خوش نبود تکرار ویاداوری بعضی مسائل که میخوای فراموششون کنی درد اوره .دردهایی که همش کنارته ولی میخوای نبینیشون .میخوای بی خیالشون بشی

ولی گاهی یه تلگنر یه نگاه ازطرفشون برا ادم یاداور میشه که فلانی تو این درد رو داری درسته تو صندوقش کردی ۱۰۰تا قفل هم بهش زدی وگاهی فراموش میکنی که  همچین مال پردردی هم یه جا داری که پنهونش کردی

ولی یادت میاد .وقتی کسی نیش زبونی میزنه وقتی کسی تکرارش میکنه .وقتی که حس وحالش بسراغت میاد وقتی کم میاری .یادت می افته اندوخته ات اونی که تو صندوق قایمش کردی یه درده

یه درده که مال توئه انگاری که اندوخته توهمون درد هستش .چقدر بدم میاد وقتی یادم می افته چه اندوخته ای دارم

اندوخته هایی که خواسته یا نخواسته به ادم تحمیل میشه وچاره ای جز تخمل نیست .وجواب چرایی براش پیدا نمیکنم .

گذشته ها همون قدرکه شیرین هستند همون قدرهم تلخ اند دلم میخواد یه دوره از زندگیم رو حذف کنم دوره ای که اگه حذفش کنم خودم هم حذف میشم کنارش.

بگذریم

اومدم چن خطی بنویسم وبگم برنامه های زنجیره ادامه داره .صبحانه مدارس رو درپیش داریم امیدوارم که بتونیم تا نهایتا اوایل دی انجامش بدیم دوستانی که علاقمند به همکاری در این امر خیر مث هرسال رو دارند باهام تماس بگیرند

حرف زیاد دارم ولی

واینکه .

خدایا برای همه داشته هامون ازت ممنونیم برای همه لحظاتی که بودی چه وقت هایی که ما متوجه حضورت شدیم وچه وقت هایی که ما اینقدر غرق در دنیای دنی بودیم که حضورت رو حس نکردیم خدایا درهمه حال ممنون وسپاسگذاریم که هستی

گپ1123... و روزهایی که ایران سیاه پوشیده وچرازاندوه هست ...

جهنمی ترین رو ززندگی مشترک

گپ1122...ومهربان باشیم

یه ,رو ,ولی ,اندوخته ,هم ,کردی ,هایی که ,میاد وقتی ,وقت هایی ,که ما ,می افته

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مینیمالهای شبانه من