محل تبلیغات شما

سلام

میدونم که مدتهاهست که ننوشتم راستش دست ودلم به نوشتن نمیرفت جدا ازگرفتاری های شخصی و کارای معلولین واونهه ازدرد واندوه که دارند مشکلا کلی کشورمون که همه باهاش درگیر هستیم هم همه مردم رو بنوعی داره ازار میده

اون قطع یک هفته ای اینترنت . کشته شدن 1500نفر ایرانی بدست ایرانی

گرونی گرونی گرونی

کشته شدن قاسم سلیمانی 

زیردست وپا موندن مردم توتشیع جنازه سلیمانی و مردن 60نفر

سقوط هواپیما وکشته شدن 176نفر

تصادف اتوبوس و20نفر کشته شدن

میدونید بر ای هرکدوم ازاینا میشه دلیل اورد الا سقوط هواپیما که امروز اعلام کردن خودشون زدن به هواپیما اونم بعدازسه روز چون کشورهای دیگه تحت فشارشون گذاشتن اعلام کردن اشتباهی زدیم وای خدا دلم خیلی بدرد اومده امروز

ازمردن ادمها همیشه هرکسی باشه ناراحت میشه راستش ازکشته شدن مسافران هواپیما من بیشتر ناراحت شدم تا اونایی که توکرمان مردن اوناکه توکرمان مردن بنوعی خودشون مقصر بودن

ولی مسافرای هواپیما که اکثریت ابغه ها بودن ازباهوشا بخاطر سهل انگاری وبیفکری مسئولین کشور کشته شدن اکثریت هم جوون بودند

خدایا این درد رو به کجا ببریم اکثریتمون پرازاندوه هستیم پرازدرد هسیم پرازخشم هستیم خدایا ما عمو حسن نصرالله نداریم انتقام ماها رو کی میگیره ؟ خدایا بفریادمون برس خدایا جرم ما چیه که تواین کشور متولد شدیم خدایا چرا همش باید تن وبدنمون تو ترس ودلشوره باشه .بلرزه ؟

خدایا کی میشه این کشور این جامعه رنگ سیاه عزا رو نداشته باشه

خدایا مارو میبینی ؟ خودت کمکمون کن رحمی به حالمون کن

شرمنده ام که نتونستم زودتربنویسم بافقدان ازدست دادن کودک بدنیا نیومده ام کنار اومدم گرجه هنوز گاهی که بیادش میافتم اشکم جاری میشه ولی به رحمت خدا امیدوارم

درگیر کارای صبحانه مدارس امسال هستم هرسال تا این موقعه انجامش داده بودم ولی امسال با این اوضاع گرونی ودست خالی بودنمون ؛ من شرمنده بچه های مدرسه ای هستم واقعن نمیدونم چیکار کنم فعلا همنیجور موندم تا بلکه دررحمتی باز بشه

دوستان همدیگه رو دعا کنیم

گپ1123... و روزهایی که ایران سیاه پوشیده وچرازاندوه هست ...

جهنمی ترین رو ززندگی مشترک

گپ1122...ومهربان باشیم

شدن ,رو ,هواپیما ,میشه ,خدایا ,ولی ,اعلام کردن ,توکرمان مردن ,هواپیما که ,کشته شدن ,میشه این

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها