محل تبلیغات شما

ســـــــــــــــــــــــــــــــلام

میدونم که خیلی وقته که ننوشتم ومیدونم که هیج عذروبهونه ای هم قابل پذیرش نیست ومن تنها میتونم بگم که شرمنده دوستانی هستم که پیگیر خوندن وبلاگم هستن .توکانال کمابیش فعال هستم ولی اینجا نمیدونم چه طلسمی شدم که رگ نوشتنم نمیاد کلی مطلب وایده دارم ولی اون حس نوشتن نمیاد کما اینکه هرشب به خیلی از وبلاگها سر میزنم گرچه کامنت نمیذارم ولی تقریبا بیشتر وبلاگهایی که چندین ساله مینویسن رو دنبال میکنم ومیخونم .بابت نذاشتن کامنت هم ازاین دوستان عذرمیخام اینقدر زیادن میترسم اسم بنویسم کسی جا مونه .

ازکارهای خیریه براتون بگم طبق معمول همه سالها کارهاش رو انجام میدیم از برگزاری بازارچه خیریه گرفته تا سبد کالا برا عید وماه رمضون وخریدهای روز مادر و. واقعیت اینه وضع اقتصادی چنان سخت شده که همه بنوعی گرفتارهستن ومیزان کمک هامون خیلی کمتر شده ولی با این وجود سعی کردم هرچند کوچک وکم برنامه ها روباتعداد کمتری پیش ببرم تعداد گیرنده های کمک کمترشده ولی قطع نشده همینم خدا رو بینهایت شاکرم

اوضاع خودم رو بخواید خوبم چند تا بحران سخت رو پشت سرگذاشتم از نامردی همکاری و بنوعی تا اخرخط ورشکستگی رفتم ،گرفته ؛ تا مریض شدنم که آلرژی سختی رو دوسه ماهه تحمل کردم خداروشکر تموم شد باهمه این ها دلم به خدایی که هست بندبود وهست چون میدونم خدا خیلی مهربون تر والرحمن الراحمین تراز تصورات ماهاست همیشه وهمه جا بفکر همه بنده هاش هست حتی بنده های پرازگناهش مث من .

الان مث همیشه محتاج معجزه خدا هستم دلم میخواد تواین روزهای اخر اردیبهشت که تولدم هست هوام روبیشترازقبل داشته باشه ولایق مادرشدنم کنه به نقطه ای از زندگی رسیدم که مشکلات مالی ناراحتم نمیکنه صبوربودن رو درک کردم نامهربونی ادمها کمتراذیتم میکنه ولی نداشتن فرزند حس نگیم رو پرازغم کرده .هیچ مشکلی نداریم ولی فعلا قسمت نشده وتصمیم گرفتیم اگه تا دوسال دیگه لایق نبودیم بچه ای رو بسرپرستی قبول کنیم ولی باهمه اینا دلم میخوادباهمه وجودم خودم مادرشدن رولمس کنم .

تونیایش هاتون تواین ماه رحمت و نیایش منو دعا کنید تا بازم معجزه خدا نصیبم بشه ولایق مادرشدن باشم

سعی میکنم بنویسم وامیدوارم بدقول نشم .

خدایا برای همه داده ها نداده ها حکمت هات بی نهایت ممنون وشاکرم

گپ1123... و روزهایی که ایران سیاه پوشیده وچرازاندوه هست ...

جهنمی ترین رو ززندگی مشترک

گپ1122...ومهربان باشیم

رو ,ولی ,ها ,خدا ,خیلی ,ای ,معجزه خدا ,محتاج معجزه ,همیشه محتاج ,مث همیشه ,خدا هستم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

چاپ لباس لیوان پازل کاشی مرودشت